OTVORENA RADIONICA ZA MLADE

Dana 06.09-2019. godine u 10:00 sati održana je mala i skromna svečanost (ali veoma bitna) u povodu otvaranja  radionice za mlade članove naše udruge. , osnivanje radionice mladih članova  udruge pokrenuta je na inicijativu unuke predsjednika udruge Daria Šurana. Na prijemu je bilo 11 mladih budućih članova mladih  udruge. u starosti od 8 – 13 godina. Pozdravni govor održao  je predsjednik udruge Dario Šuran, i u nastavku iznio plan radionice  koji donosimo u cijelosti.

Na kraju su mladi članovi udruge prisustvovali degustaciji maslinova ulja.

Osnivanje podmlatka udruge pratila je i ekipa TV-Nova iz Pule.

Otvaranju radionice prisustvovalo je nekoliko članova udruge na slici.

PROGRAM ODRŽAVANJA RADIONICA ZA MLADE MASLINARE

PRVI DAN
PREDAVANJE NA SVETOM ELIZEJU O NASTANKU NASELJA FAŽANA SA
RAZVOJEM POLJOPRIVREDE I MASLINARSTVA. PREDAVANJE ĆE ODRŽATI
GOSP PROF VITASOVIĆ ALJOŠA.

DRUGI DAN
ODRŽATI ĆE SE PREDAVANJE RADIONICA U PARKU MASLINIK NA PLAŽI SA RASPOZNAVANJEM VRSTA MASLINA.  PREDAVAĆ AGRONOM IVICA LAĐAREVIĆ

TREĆI DAN
POSJETITI ĆE SE MASLINIK GOSPOĐE BELIĆ BOSILJKE U TOKU BERBE MASLINA.PREDAVANJE ĆE ODRŽATI GOSP.BELIĆ DUILIO.

ČETVRTI DAN
POSJETITI ĆE SE ULJARA U VODNJANU GOSP. MARIJANOVIĆA SA UPOZNAVANJEM PRERADE MASLINA I DOBIVANJA ULJA.

PETI DAN
NA BRIJUNIMA ODRŽATI ĆE SE PREDAVANJE ISPOD STARE MASLINE I IZVRŠITI ĆE SE DODJELA DIPLOMA.

NA SVIM PREDAVANJIMA ĆE SE UPRILIČITI DEGUSTACIJA MASLINOVA
ULJA . SVAKI PUT SA RAZLIČITIM ULJEM.

RADIONICE ĆE PRATITI TELEVIZIJA TV NOVA.

RODITELJI NE SNOSE NIKAKAV TROŠAK

ZA INFORMACIJE SE OBRATITE PREDSJEDNIKU UDRUGE.