Poziv na dostavu maslinovog ulja za Smotru 2017.

Poziv na dostavu maslinovog ulja

Agroudruga Fažana poziva sve zainteresirane proizvođače maslinovog ulja da donesu ulje na analizu, za potrebu uključivanja u Smotru ekstra djevičanskog maslinovog ulja 2017. Smotra će se održati početkom svibnja 2017. godine.

Detalji

Uzorke maslinovog ulja zaprimamo u tamnim staklenim bocama. Potrebno je donijeti jednu litru ulja u prostorije naše Udruge na adresi Župni trg 3 u Fažani. Za detaljniji prikaz naše lokacije, u podnožju naše naslovnice naći ćete Google kartu s našom točnom lokacijom.

Uzorke zaprimamo četvrtkom, između 16:00 i 18:00 sati. Najljepše molimo da nam donesete uzorak/uzorke vašeg maslinovog ulja najkasnije do polovine prosinca.

Dokumentaciju za prijavljena ulja ćemo popuniti u našoj Udruzi prilikom primopredaje ulja.

Za članove

Poziv na dostavu maslinovog ulja je i izvrsna prigoda da podsjetimo naše članove na obnovu vaše godišnje članarine. Kad nam donesete ulje za iduću Smotru, “slučajno” ponesite i 100 kuna za članarinu. 🙂